po 60-dňovom nezávislého preskúmania pripomienok bývalým trénerom Clevelandu Hue Jacksonom, že Browns platil alebo inak poskytol stimuly na stratu hier počas sezón 2016-17, bývalý americký prokurátor a SEC Predsedníčka Mary Jo White a tím právnikov z debeveisovej firmy zistili, že žiadne z obvinení nemožno odôvodniť.

Vyšetrovanie nenašlo žiadne dôkazy, ktoré by naznačovali, že štvorročný plán Browns alebo vlastníctvo klubu alebo futbalový personál sa snažili stratiť alebo stimulovať straty a nerozhodol sa rozhodnúť o oslabení tímu, aby zabezpečil priaznivejšie koncept.

Komplexné preskúmanie zahŕňalo úplnú spoluprácu Browns a rozhovory s Jimmym Haslamom a súčasnými a bývalými členmi organizácie. Zatiaľ čo tréner Jackson spočiatku súhlasil s stretnutím s vyšetrovateľmi, nakoniec to neurobil.

Aj keď nemohol hovoriť priamo s trénerom Jacksonom, tím DeVevoise mal prístup k svojim verejným vyhláseniam a svojim podaním a svedectvom v predchádzajúcom rozhodcovskom konaní. Klub tiež vypracoval tisíce strán dokumentov, vrátane e -mailov, textov, interných poznámok a prezentačných palúb, ako aj iných materiálov týkajúcich sa klubových operácií a podaní a svedectiev v rozhodcovskom konaní medzi klubom a trénerom Jacksonom.

Zdieľajte toto:
Facebook
Twarch
E -mail

Leave A Comment

Recommended Posts

Aromasin sa vyhýba rakovine prsníka

aromasin sa vyhýba rakovine prsníka Anthony Roberts Pred niekoľkými rokmi bol Aromasin (Exemestane) v steroidnom svete trochu stratená vec. Stál sám, keď na masovom trhu ponúkol jediný inhibítor steroidnej aromatázy, avšak do roku 2005 sa nikdy skutočne nezachytil davom kulturistiky. Väčšina výskumných […]

lygdk

Partner Jenner & Block ponúka informácie o povolaní športových prokurátorov, ako aj o problémoch dňa

(dodržiavanie článku sa objavil počas leta v športových sporoch. Výstraha ponúka predplatiteľom najrozsiahlejšie vyhľadávateľný archív športového športu v odbore Zhrnutie situácie špecifickej pre dané zákony, ako aj bylined články.) Partner Jenner & Block Michael J. Nelson zastupoval športových klientov na profesionálnom, kolegiálnom […]

lygdk