, dnes ráno som mal zlý beh. To sa stáva. Som si istý, že sa to stáva všetkým aj tým najlepším bežcom na svete (kara, ak to čítate, zazvonte). A aj keď sa nám všetkým stane skutočne tvrdý beh, je to stále mimoriadne mizerné, keď sa vám stane (a ste 2 míle od svojho domu a chcete len sedieť na obrubníku a čakať na smrť).

Našťastie zdieľam 4 spôsoby, ako sa zaoberať skutočne zlým behom. (Nie „zlé behy“, ktoré si vyžadujú Pepto Bismo.)
Moje najaktuálnejšie videá

Môj očarujúci partner v Pysch Ward: Memoir – Recenzia knihy
Môj očarujúci partner v Pysch Ward: Memoir
Mark Lukach

Recenzia zvukovej knihy najpredávanejšej monografie vydanej 2017.

Je to dobré počúvanie?
Zdieľam rýchlu recenziu knihy, ktorá je k dispozícii na Audible.

Od Amazonu:

Srdcová, ale nádejná spomienka na mladé manželstvo, ktorá je nanovo definovaná problémom duševného zdravia a potvrdzuje silu lásky.

Život Mark a Giulia sa začal ako rozprávková romantika. Zamilovali sa na osemnásť rokov, oženili sa s dvadsiatimi štyrmi a čoskoro potom začali svoj vysnívaný život v San Franciscu. Ale keď mala Giulia dvadsaťsedem, utrpela strašidelnú a neočakávanú psychotickú prestávku, ktorá ju pristála na psychistickom oddelení takmer mesiac. Jedného dňa bola živá a dobre upravená; Ďalšia bola klamná a samovražedná, presvedčená, že jej blízki nie sú v bezpečí.

Otázka:
Aká kniha alebo podcast teraz počúvaš ??

Čo musím počúvať ďalej?!

Odkazy na knihu a ďalšie recenzie sú na runEatrepeat.com

Viac videí

0 sekúnd po 8 minútach, 21 sekúnd

Nahor
Recenzia knihy American Dirt Book
12:07

Živý
00:00
08:21
05:31

4 spôsoby, ako sa vysporiadať so zlým behom

1. Tvrdá láska.

Prihláste sa do svojho tela – máte bolesti? Ste nadmerne vyškolení? Ste len sissy la-la?

Ak sa len uvoľňujete a myslíte si, že to dokážete, dajte si inštruktora behu, trochu pep. Niečo ako: „Zatlačte sa! Dokážeš to! Vykopajte hlboko a pretlačte. “ Zostaňte pozitívne, ale povzbudivé.

2. Úplatky.

Toto je jeden z mojich osobných obľúbených. Keď som iba 3 míle do behu 12 míľ a jednoducho sa necítim, že sa nalákam, aby som sa rozhodol pre myšlienku pochúťok. Niekedy poviem: „Dokončite tento beh a môžete sa zastaviť pre Jamba Juice na ceste domov!“ A inokedy je to: „Dostanem vám šteniatko, ak ho jednoducho dostanete dokopy a bežím 4 míle!“

3. Dážď.

Ak je váš pracovný/školský rozvrh, počasie, osobné problémy, všetko ostatné na svete … sťažuje vám, že je pre vás veľmi ťažké dostať sa dnes do svojho behu, naplánovať ho na lepší čas.

Ak trénujete preteky, možno budete potrebovať prepnúť veci, ak je to zásadný tréningový beh. Ak sa len snažíte zostať vo forme, máte oveľa väčšiu flexibilitu pri odhlásení alebo prepnutí jedného cvičenia pre druhé.

4. Zrušiť plány.

Ak ste skutočne fyzicky alebo psychologicky vyhorení, možno budete potrebovať prestávku. Je to v poriadku. Často potrebujeme len povolenie na spomalenie alebo si vziať deň voľna. Iste, ak vám chýbajú 4 z 5 dní, potrebujete trochu štipky, ale realita je veľa z vás, veľa z vás – oveľa viac ako priemerný človek určite.

A potom si prečítate blogy Fitness, kde ľudia vždy hovoria o svojej najaktuálnejšej relácii RUN alebo SOT. Ale každý si berie dni voľna a vy tiež môžete.

Starostlivosť o seba je rozhodujúcou súčasťou zdravého bývania. Dajte si, čo potrebujete – niekoľko dní, ktoré sú to dobrý spotený beh, a iné je to skvelá prechádzka okolo bloku so svojím psom.

Otázka: Ako sa vysporiadate so zlým behom?

Pošlite mi zošit

Zachrániť

Zdieľanie je starostlivosť!

zdieľam

Tweet

Pin

zdieľam

Pošta

zdieľam

Leave A Comment

Recommended Posts

Aromasin sa vyhýba rakovine prsníka

aromasin sa vyhýba rakovine prsníka Anthony Roberts Pred niekoľkými rokmi bol Aromasin (Exemestane) v steroidnom svete trochu stratená vec. Stál sám, keď na masovom trhu ponúkol jediný inhibítor steroidnej aromatázy, avšak do roku 2005 sa nikdy skutočne nezachytil davom kulturistiky. Väčšina výskumných […]

lygdk

Partner Jenner & Block ponúka informácie o povolaní športových prokurátorov, ako aj o problémoch dňa

(dodržiavanie článku sa objavil počas leta v športových sporoch. Výstraha ponúka predplatiteľom najrozsiahlejšie vyhľadávateľný archív športového športu v odbore Zhrnutie situácie špecifickej pre dané zákony, ako aj bylined články.) Partner Jenner & Block Michael J. Nelson zastupoval športových klientov na profesionálnom, kolegiálnom […]

lygdk