od Matta Weik

Pred niekoľkými dňami som bol požiadaný o obavy o to, koľko viery som dal do recenzií doplnkov. Moja odpoveď bola priama rovnako ako do tej miery – nemám nič. V skutočnosti, keď si kúpim produkt, nechcem sa pozrieť na recenzie doplnkov. Ani jeden z nich. Nižšie sa chystám rozdeliť svoj verný proces, ako aj niekoľko z vás, môžete tam sedieť a súhlasiť s tým, čo hovorím, rovnako ako aj niekoľko z vás môže z celého srdca nesúhlasiť – obe sú najlepšie reakcie Pretože sa ťa nesnažím ovplyvniť tak alebo inú metódu. Chcem len, aby ste sa dostali do mysle majiteľa služieb, ako aj presne to, ako prezerajú recenzie doplnkov.

Z hľadiska podnikania
Začnem tým, že tu prehodím scenár a pozriem sa na hodnotenie doplnkov z pohľadu podnikania. Ako majiteľ služby sú hodnotenia zlato. Prečo? Pretože ukazujú potenciálnym kupujúcim, čo ostatní veria o vašej značke, ako aj o vašich výrobkoch. Ak sa osobe, ktorá číta hodnotenie, má rád, čo vidí, je pravdepodobne oveľa viac pripravená dostať sa z kreditnej skóre a uskutočniť nákup. To musí byť konečný cieľ služby, pokiaľ ide o to, prečo chcú predovšetkým poskytovať hodnotenia svojich výrobkov.

Podniky sa môžu zaoberať hodnoteniami doplnkov mnohými rôznymi spôsobmi. Niektoré značky posielajú následný e-mail po nákupe, aby sa presne opýtali, ako sa tešia z produktu, ako aj to, že ak sa tešia z doplnku, prosím, chvíľu, aby ste zostavili vyhodnotenie svojich myšlienok. To by mohlo poskytnúť pozitívne aj nepriaznivé recenzie, ako aj neexistuje žiadna odmena za poskytnutie spätnej väzby.

Ďalšou technikou využívanou na získanie hodnotení doplnkov je dodávka hodnoty z prehľadu. Napríklad značka môže požiadať súkromného, aby zostavila preskúmanie, ako aj po odoslaní preskúmania, dostane sa im diskontný kupónový kód na diskontnú sadzbu z ich ďalšej objednávky. Ak je hodnota spojená s niečím, oveľa viac ľudí má tendenciu konať a konať pozitívne, aj keď produkt nebol presne úžasný. Ak bol doplnok slušný, ľudia majú tendenciu zanechať pozitívne porozumenie hodnotenia na backende, získajú zľavu.

Poslednou technikou, ktorú spomeniem, je „metóda kompenzácie“. V tomto prípade značky doplnkov poskytujú produkt pre bezplatný a na oplátku požiadajú, aby súkromný zložil hodnotenie svojho produktu. Toto sa skutočne vyskytuje oveľa častejšie, ako by ste si predstavili. Prečo? Keďže značky chcú čo najbližšie k päťhviezdičkovému skóre, ako je to možné, ako aj to, čo chcú, aby sa zhromaždili tak veľa hodnotení. Stojí teda za poskytovanie bezplatných výrobkov NI? Určite je, keď sú stovky alebo dokonca nespočetné recenzie na päťhviezdičkové doplnky.

Doplnkové hodnotenia z mojich očí
Ako som diskutoval v úvodnom odseku tohto článku, v recenziách doplnkov nevkladám žiadnu váhu. Nie jeden. Teraz to neberte ako zaklopanie na konkrétnu značku doplnku – nie je chorý, bude nasmerovaný na akýkoľvek typ značky. Rešpektujem pravdu, že chcú recenzie, a to v nich absolútne vidím hodnotu. Moje osobné, ako aj nákup návykových návykov sa však s najväčšou pravdepodobnosťou nezariadi s väčšinou svojich zákazníkov.

Čo teda tým všetkom naznačujem? Servujem s ľuďmi, ktorým rozumiem, alebo s značkami, ktorým dôverujem. Mám každý, keď v modrom mesiaci urobím výstrel v tme, ako aj vyskúšať niečo, čo by som zvyčajne nemal od značky, o ktorej som nikdy nepočul? Samozrejme. To je však veľmi zriedkavé.

Aj spotrebitelia radi poskytujú služby s ľuďmi, ktorým rozumejú, ako aj s dôverou. Je to len metóda. Vaša značka musí klientovi vyvinúť susedstvo a pridanú hodnotu – nielen s samotnými výrobkami. Chcete, aby sa vaši spotrebitelia cítili skvele z vašej značky.

Keď idem na nákup, ak by som sa mal pozrieť na recenzie doplnkov, mohli by úplne upraviť moje chápanie produktu. Ako vieme, nie každý doplnok má na každého presne rovnaký vplyv. Mohol by som byť ako s predbežným tréningom, rovnako ako by ste to mohli vyskúšať a absolútne sa mu nepáči. Tam leží môj názor. Vyhodnotenie hodnotení zvyčajne naznačuje, že si nie ste istí nákupom. Rovnako ako keby ste si nie ste istí, či je to pre vás ideálny produkt, čo naznačuje, že požiadavka vykonať oveľa viac výskumnej štúdie (a nie rozčlenením s recenziami doplnkov).

Rád sa pozriem na profil, ako aj na vzorec produktu, ako aj zistím, čo obsahuje. Sú komponenty podporované výskumom? Chystá sa dávky skutočne robiť čokoľvek, alebo sú komponenty rozprávkové do produktu? Ja osobne chcem byť pozitívny vo svojich nákupoch, ako aj tam, kam moje peniaze idú. Avšak potom opäť nie som príliš veľkým rizikom v žiadnom type prvku môjho života.

Stručne povedané, nechcem, aby sa mi vonkajšie sily dostali do hlavy ako privítanél, čo ma núti prehodnotiť moje rozhodnutia. Teraz opäť úplne chápem, či ste celkový opak aj ako hodnotenia doplnkov čítania, aby ste zistili, čo ľudia povedali. To úplne rešpektujem. V rovnakom čase, ak by som si však mal skontrolovať recenziu, naznačuje, že by som úplne nezávisel od produktu alebo značky, ako aj nerozhodne v tom, či chcem nákup vykonať alebo nie.

Vy, ako aj vy, môžete sa rozhodnúť presne o tom, koľko váhy pridelíte na recenzie doplnkov. Možno so mnou súhlasíš? Možno nie? Budem rešpektovať vaše rozhodnutie, ako aj na oplátku, požiadam vás, aby ste rešpektovali moje. Chcel by som však pochopiť, či ste alebo nie ste typom osoby, ktorá nakupuje na základe recenzií. Cítite sa bezplatný, aby sme sa porozumeli v komentároch.

Leave A Comment

Recommended Posts

Aromasin sa vyhýba rakovine prsníka

aromasin sa vyhýba rakovine prsníka Anthony Roberts Pred niekoľkými rokmi bol Aromasin (Exemestane) v steroidnom svete trochu stratená vec. Stál sám, keď na masovom trhu ponúkol jediný inhibítor steroidnej aromatázy, avšak do roku 2005 sa nikdy skutočne nezachytil davom kulturistiky. Väčšina výskumných […]

lygdk

Partner Jenner & Block ponúka informácie o povolaní športových prokurátorov, ako aj o problémoch dňa

(dodržiavanie článku sa objavil počas leta v športových sporoch. Výstraha ponúka predplatiteľom najrozsiahlejšie vyhľadávateľný archív športového športu v odbore Zhrnutie situácie špecifickej pre dané zákony, ako aj bylined články.) Partner Jenner & Block Michael J. Nelson zastupoval športových klientov na profesionálnom, kolegiálnom […]

lygdk