(dodržiavanie článku sa objavil počas leta v športových sporoch. Výstraha ponúka predplatiteľom najrozsiahlejšie vyhľadávateľný archív športového športu v odbore Zhrnutie situácie špecifickej pre dané zákony, ako aj bylined články.)

Partner Jenner & Block Michael J. Nelson zastupoval športových klientov na profesionálnom, kolegiálnom aj stredných školách v otrasoch, zmluve, návyku s názvom-image, licencia, protimonopolné protivníci, poplatky za televízne práva, ako aj spory o odevy. Medzi jeho rozmanité skúsenosti patrí prominentný Reggie White, ako aj futbalové prípady American Needlo. Predovšetkým pomáhal svojmu klientovi vyhrať medzníka prepustenia prvej predpokladanej akcie triedy otrasov v krajine proti celoštátnej vysokej inštitúcii atletickej asociácie. Tu zdieľa svoje poznatky o kľúčových problémoch v športe, okrem rozvoja spojení hráčov s ich tímami.

Otázka: Ako ste presne začali v športovom práve?

Odpoveď: Mnoho ľudí verí, že som bol hviezdnym atlétom alebo mal nejaké spojenie domácnosti so športom, ale ani jedna nie je pravda. Realita je taká, že som bol na správnom mieste v pravý čas. Bol som partnerom v obrovskej právnickej firme, ktorá vykonávala najmiernejšiu prácu, akú by som mohla v zložitej zmluvnej situácii pre náročného partnera. Tento partner sa stal spojením s výkonným riaditeľom Asociácie hráčov NFL. Takže keď prišla športová situácia, nakoniec som sa stal hlavným partnerom. Umožnilo mi to získať pohľad zákulisia na spojenia medzi majiteľmi NFL, ako aj na frontových líniách konfliktu o televíznych zmluvách s hlavnými sieťami. V januári 2011 to bolo pred súdom a otvorilo mi dvere pre kariéru pre športovú legislatívu pre mňa.

Otázka: Ako sa vyvíjalo spojenie medzi amatérskymi (kolegami atď.), Ako aj ich tímy, ako aj aký je výhľad na tento vzťah?

Odpoveď: Za starých čias hrali športovci – či už amatér alebo odborník – do istej miery za slávu športu. Dnes, o oveľa lepšie alebo horšie, športy sú cestou k bohatstvu a hviezdam. Športový svet sa od neuveriteľného prílevu peňazí značne zmenil.

Práve teraz existuje vyvíjajúci sa právny spoločný pre povinnosti tímov voči športovcom. Rovnako ako na úrovni cestovného športu, ochrana hráčov rastie, ako aj nielen pre zranenia, ako aj otrasy, avšak proti zneužitiu úradnej moci súvisiacej s hráčom, ako je sexuálne zneužívanie.

Viac ako viac, požiadavky rastú postupne zložité a právne predpisy sa teraz týka tímov, ktoré dlhujú viac povinností pre hráčov. Napríklad problémy s menom/obrazom/podobnosťou rastú ako právne teórie, napríklad v problémoch s nespravodlivým obohatením, ako aj práva na publicitu. Rovnako sledujeme, ako právnici žalobcu hľadajú viac a viac v povinnostiach zdieľať bohatstvo, aby som tak povedal, s hráčmi.

Otázka: Čo si myslíte, že sú najväčšími právnymi ťažkosťami, ktoré sa zaoberajú amatérskymi športovcami, ako aj s ich tímami?

Odpoveď: Existuje veľa. Bezpečnosť hráča. Policajné úradné konanie koučovania. Zdieľanie príjmov, ktoré sa vyrábajú podľa mena/image/podobnosti prostredníctvom televíznych práv, videohier, hazardných hier (teraz, keď je to legálne), ako aj predaja Jersey. Triedenie povinností na ochranu hráčov, ako aj to, aké zdieľanie výnosov platí. To všetko sú napäté body, ktoré požiadavky na vyriešenie. Historicky boli tieto problémy takmer úplne vyvážené v prospech tímov a škôl. Dnes športovci hľadajú viac šancí podieľať sa na príjmoch vyrábaných v športe.

Vyvíjajú sa aj „akademické podvody“ alebo „zlyhanie vzdelávania“. spojené s epizódou „akademických podvodov“, ako aj epizódy oprávnenosti na University of North Carolina, kde hráči žalovali a hovorili: „Hej, zaručil si mi štipendium, avšak aj svetové vzdelanie, ako aj moje šance na objavenie a získanie úloha je preč. “ Táto situácia bola vyhodená mimo súdu dvakrát v procedurálnych otázkach. Nebuďte prekvapení, ak niekde niekedy niektorí hráči spustia tento typ nároku, čo môže ďalej upravovať krajinu.

Otázka: Povedzte nám presne, ako sa tieto presne rovnaké problémy hrajú na úrovni expertov?

Odpoveď: Áno, tieto problémy sa zvyčajne hrajú s dohodami o kolektívnom vyjednávaní a budú sa hashovať pri vyjednávacom stole. Ako sme však videli, niekedy sa preliali na súdy rovnako ako súdne spory; Meno bývalého hráča, Obrázok, súdne spory o podobnosti; ako aj súdne spory týkajúce sa procesu kolektívneho vyjednávania, aby sme vymenovali niekoľko príkladov.

Otázka: Podobne, čo si myslíte, že najväčšie právne ťažkosti sú pre profesionálov, ako aj pre ich tímy?

Odpoveď: Zameriam sa na dvoch v NFL: riešenie inherentného násilia športu, ako aj na to, na čo môžete telefonovať s výzvou občianskej neposlušnosti, ktoré môžu ovplyvniť sledovanie.

Follonull

Leave A Comment

Recommended Posts

Aromasin sa vyhýba rakovine prsníka

aromasin sa vyhýba rakovine prsníka Anthony Roberts Pred niekoľkými rokmi bol Aromasin (Exemestane) v steroidnom svete trochu stratená vec. Stál sám, keď na masovom trhu ponúkol jediný inhibítor steroidnej aromatázy, avšak do roku 2005 sa nikdy skutočne nezachytil davom kulturistiky. Väčšina výskumných […]

lygdk

Partner Jenner & Block ponúka informácie o povolaní športových prokurátorov, ako aj o problémoch dňa

(dodržiavanie článku sa objavil počas leta v športových sporoch. Výstraha ponúka predplatiteľom najrozsiahlejšie vyhľadávateľný archív športového športu v odbore Zhrnutie situácie špecifickej pre dané zákony, ako aj bylined články.) Partner Jenner & Block Michael J. Nelson zastupoval športových klientov na profesionálnom, kolegiálnom […]

lygdk