od Matta Weik

Tento problém sa mi pýtajú dosť často. Aj keď sa mi nepáči odporúčať „doplnky“ pre deti, dávať im kúsok vášho bielkovín alebo výživového baru im neukáže žiadne škody. Za predpokladu, že v bare nie sú žiadne cukrové alkoholy, ktoré by mohli spôsobiť určité tráviace ťažkosti a nepohodlie, nebudú existovať žiadne problémy. Zdieľanie je starostlivé, však?

Zamerajte sa na poskytovanie skutočných možností stravovania pre vaše deti, úplne predovšetkým. Ak je čas minimálny, rovnako ako ste na cestách, môže mať výživový bar vkĺznutím, aby ste dodali rýchle občerstvenie. V ideálnom prípade by ste sa chceli aspoň pokúsiť objaviť bar, ktorý je navrhnutý najmä pre deti, ako aj pre ich súkromné potreby, namiesto toho, aby ste sa s nimi snažili rozdeliť 400 kalórií.

V poslednej dobe ma nový produkt zaujal a spôsobil, že som urobil nejaký výskum. Ak je niekto z vás v oveľa prirodzenejších typoch výrobkov a barov, spoločnosť RXBAR uviedla na trh bar určený špeciálne pre deti. Ak už ste oboznámení s RXBar, chápete, že ich bary sú vynikajúce a vyrobené z minimálnych ingrediencií – udržiavajte bar veľmi čisté a zdravé.

Rastúci kúsok trhu
Viac a oveľa viac značiek vytvára zdravé občerstvenie pre deti, ktoré používajú prírodné aj organické prísady. Rxbar vzal svoje existujúce bary predávané voči dospelým a len znížili ingrediencie a aktualizovali obal. Takže namiesto 12 g bielkovín je tu 7G (použije sa jeden menej vaječný biely). Je to fantastická metóda vzhľadom na dospelých, ktorí už používajú bary, a sú oboznámení s vkusom a profilom, teraz majú na výber, aby do svojho košíka dodali svoje deti presne rovnaké zdravotné a wellness výhody.

Generálny riaditeľ, ako aj spoluzakladateľ spoločnosti RXBar, sa zmienil: „Práve sme sa pozreli na detský barový trh, ako aj zrejmé, že existuje podobný problém, ktorý sme chceli vyriešiť s líniou dospelých v tom zmysle, že tam tam Nebol skutočne „čistá“ proteínová tyčinka s ingredienciami s vysokou hodnotou. Využívame vaječné bielky [pre bielkoviny] od vysokej biologickej dostupnosti, ako aj my nechceme využívať žiadny typ výplne alebo lacné väzbové systémy. “

Ich príchute sú v súlade s vecami, ktoré sa deťom už páči, rovnako ako sa môžu spájať, a nie s niečím zvláštnym, ako aj neobvyklým, ktoré môžu deti odvrátiť. Spustili príchute, ako je čokoládový lupienok, hrozienka z jablkovej škorice, ako aj Berry Blast. Okrem toho do svojho obalu pridali ilustrované návrhy, aby to vyzeralo oveľa viac ako niečo, čo by deťom očarilo, a nie ich balenie plánu objavené vo verzii pre dospelých. Bary sú tiež o niečo menšie ako ich dospelé náprotivky a tiež sedia pri celkovej hmotnosti 33 g oproti 52 g vo väčšej verzii pre dospelých. Rovnako ako ak ste oboznámení s pôvodným barom, nahradili „No B.S.“ Na balení detí na „žiadne zlé veci“ zo zrejmých dôvodov – skúste, čo „B.S.“ znamená pre vaše deti. Ak chcete ísť spolu s hodnotou šoku, môžete im tiež povedať, že nie je aj Santa.

Keď sa generálny riaditeľ aj spoluzakladateľ opýtal na zdôvodnenie spustenia baru priateľského k deťom, uviedol: „Veľká časť našich služieb sa vykonáva online, takže sme skutočne pripojení k našim zákazníkom. Objavili sme veľa z nich, ktoré dávajú svojim deťom rutinné bary, ako aj deti to absolútne milovali. Videli sme tento vzorec mladších mamičiek, ktoré chcú poskytnúť svojim deťom niečo, čo by jedli. “

Aké ingrediencie sa používajú v RXBAR pre deti?

Ingrediencie pre každú chuť sú relatívne podobné, avšak používanie lišty čokoládových lupienkov obsahuje dva vaječné bielky, jeden dátum, štyri mandle, päť kešu, ako aj kakao, kakao, prírodnú čokoládovú príchuť, ako aj prírodnú vanilkovú príchuť, ako aj prírodnú vanilkovú príchuť . Keďže bary majú orechy, ako aj vajcia, rodičia si musia byť vedomí potenciálnych alergických rizík. Každá z tyčí obsahuje okolo 140 kalórií, 6 g tuku, 14 g uhľohydrátov, 3G vlákniny, 8 g prírodných cukrov, ako aj 7 g bielkovín.

Mal som šancu skutočne vyskúšať RXBar pre deti, ako som úprimný, sú chutné na to, aby som sa snažil, aby som sa pokúsil uhryznúť od môjho vlastného dieťaťa. Chuť jablkovej škorice Raisin chutí podobne ako ovsená karádka Quaker Apple Cinnamon, iba s pridanými hrozienkami. Chuť čokolády bola pribitá a legitímna chutí ako cookie, ako aj výbuch bobúľ má náznaky jahody, čučoriedok a maliny. Zo všetkých z nich bol bobuľový výbuch môj najmenej obľúbený.

Poskytol by som ich svojim vlastným deťom? Absolútne, rovnako ako ja. Tí, ktorí mi rozumejú, chápu, že milujem jednu značku s názvom The Best Bar vôbec. Je to skutočný potravinový bar, ktorý sa podlieha rýchlo (uložený v chladničke), má však veľmi čistý profil, podobný RXBar. Mať balenie priateľské k deťom s ilustráciami na prednej straneWrapper skutočne zapája moje dieťa a robí ho veriť, že jesť zdravé je zábava. Vzbudenie našich vlastných detí je pre mňa veľmi dôležité spojenie medzi zdravím a wellness, ako aj to, čo vkladáme do našich tiel. V ranom veku chcem, aby moje dieťa pochopilo rozdiel medzi výberom zdravého jedla, ako aj zlým. Z jedného rodiča k druhému poskytujem tieto tyče dva palce hore.

Zdroje:

1.) Menayang, Adi. „RXBAR rozširuje minimalistický prístup k obedovým boxom inštitúcií s líniou nových detí.“ FoodNavigator-usa.com, 16. augusta 2017.

2.) RX Bar

Leave A Comment

Recommended Posts

Aromasin sa vyhýba rakovine prsníka

aromasin sa vyhýba rakovine prsníka Anthony Roberts Pred niekoľkými rokmi bol Aromasin (Exemestane) v steroidnom svete trochu stratená vec. Stál sám, keď na masovom trhu ponúkol jediný inhibítor steroidnej aromatázy, avšak do roku 2005 sa nikdy skutočne nezachytil davom kulturistiky. Väčšina výskumných […]

lygdk

Partner Jenner & Block ponúka informácie o povolaní športových prokurátorov, ako aj o problémoch dňa

(dodržiavanie článku sa objavil počas leta v športových sporoch. Výstraha ponúka predplatiteľom najrozsiahlejšie vyhľadávateľný archív športového športu v odbore Zhrnutie situácie špecifickej pre dané zákony, ako aj bylined články.) Partner Jenner & Block Michael J. Nelson zastupoval športových klientov na profesionálnom, kolegiálnom […]

lygdk