Nie je to trik, ktorý mám rád sladkosti!

Páči sa mi mrazený jogurt, ako aj tmavá čokoláda, ako aj čokoládové sušienky a … získate nápad.
Moje najnovšie videá

4 minútové cvičenie na spodnej časti tela pre bežcov
Päť cvičení dolných telov pre bežcov! Vyskúšajte toto rýchle cvičenie výdrž v dome pre nohy, boky a glute. Nie sú potrebné žiadne zariadenia.

Glute most
Donkey Kicks – striedavé strany
Mušle – striedavé strany

Získajte viac informácií na runEatrepeat.com

Viac videí

0 sekúnd po 4 minútach, 49 sekúnd

Nahor
Čo jem za deň – Runner Edition
14:26

Živý
00:00
08:21
04:49

Rovnako nie je trik, že nie som spokojný s množstvom tuku na mojej zadku.

Po mojej nedávnej zhovievavosti v Sonic Pumpkin Pie Shake som dostal tento problém od návštevníka a chcel som sa s tým vyriešiť …

„Ako vyvážiš také zaobchádzanie vo svojej strave? Ukazuješ Ben? Znízať v iných oblastiach? Alebo si to len užívajte a zdržujte sa niečo iné? “

Po prvé, nie som jedným z tých ľudí, ktorí dokážu zabrániť sladkam v nedeľu v piatok, a v sobotu mať jednu liečbu. Vôbec nie.

Snažil som sa jesť čisté celý týždeň a tiež som si umožnil jednu cestu do fro-yo alebo tak, ako to pre mňa nefunguje. Nakoniec som nad tým posadol a binging. Nie v poriadku.

Takže som musel nájsť, aby som posúdil s niekoľkými pravdami o sebe …

Mám rád sladkosti a chcem ich každý deň jesť.

Chcem schudnúť, ale nechcem sa mi nepáčiť môj život.

1. Robím priestor pre jednu liečbu každý deň. Snažím sa to udržiavať približne približne 250 kalórií. V špeciálnych dňoch, napríklad keď sme jedli Oreo plnené košíčky (!), Bolo to viac. Nie je zriedka nikdy menej.

Skontroloval som, že sladkosti by nemali byť viac ako 10% vašich každodenných kalórií, a to, ako jesť okolo 2500 denne, aby som zaistil, že tento trochu vyjde. Po pravde povedané, aj keby to neurobil, neupravil by som to.

2. Snažím sa o ňu zdieľať s Benom. Je skutočne skvelý v súvislosti s zdieľaním (nie som). *Poznámka: Nikdy s ním s ním nezdieľam. Nie som to, kým som.

Zdieľali sme túto obrovskú škoricu, ktorá sa rozbehne, zatiaľ čo pred chvíľou raňajky. Ak mám pocit, že to robím, snažím sa to tak dobre, ako ho tlačím. Je oveľa oveľa lepšie, keď pochopí, kedy sa má zastaviť, takže ak bude plný, požiada iba o krabicu.

3. Niekedy si to len užívam, rovnako ako nič iné. Baví ma cestovanie, ako aj špeciálne jedlá podujatia bez viny. Chápem, že keď sme mimo mesta alebo na oslave, bude v okolí chutné jedlo, ako aj ja nechcem ujsť.

Keď ideme za Benovou famou na Floride, chápem, že to bude mimoriadne zhovievavý čas. Len to akceptujem (ako som to urobil v bufete tu). Jedna libra je 3500 kalórií, takže je potrebné získať veľa ďalších kalórií.

Vedľajšia poznámka: Na vysokej škole som išiel do Francúzska, rovnako ako sa veľmi bál zjesť akýkoľvek druh pečiva zo strachu, že priberá späť. Ľutujem to. Radšej by som sa vrátil o 10 libier ťažší s plným zážitkom.

Budete mŕtvi skôr, ako tomu pochopíte!

OTÁZKA: Ako presne sa máte vo svojej strave v tvare dezertov/liečite?

Nepamätáte si, že prezradie šampióna končí dnes večer o 21:00 PST

Pošlite mi zošit

Zachrániť

Zdieľanie je starostlivosť!

zdieľam

Tweet

Pin

zdieľam

Pošta

zdieľam

Leave A Comment

Recommended Posts

Aromasin sa vyhýba rakovine prsníka

aromasin sa vyhýba rakovine prsníka Anthony Roberts Pred niekoľkými rokmi bol Aromasin (Exemestane) v steroidnom svete trochu stratená vec. Stál sám, keď na masovom trhu ponúkol jediný inhibítor steroidnej aromatázy, avšak do roku 2005 sa nikdy skutočne nezachytil davom kulturistiky. Väčšina výskumných […]

lygdk

Partner Jenner & Block ponúka informácie o povolaní športových prokurátorov, ako aj o problémoch dňa

(dodržiavanie článku sa objavil počas leta v športových sporoch. Výstraha ponúka predplatiteľom najrozsiahlejšie vyhľadávateľný archív športového športu v odbore Zhrnutie situácie špecifickej pre dané zákony, ako aj bylined články.) Partner Jenner & Block Michael J. Nelson zastupoval športových klientov na profesionálnom, kolegiálnom […]

lygdk