, veľa som sa naučil v klube Club of Club of America Certification a urobil veľa poznámok. Pravidelne som zdieľal veci v príspevkoch, ale táto myšlienka „tempa tempa v porovnaní s dňom pretekov“ sa mi stále objavuje v hlave, takže som chcel prerušiť svoje pravidelne naplánované programovanie, aby som sa o tom porozprával.

Moje najnovšie videá

Potom bola preč – recenzia knihy
Dobré počúvanie – kniha a séria recenzie podcastov
Potom ju preč Lisa Jewell – k dispozícii na Audible, Amazon alebo kdekoľvek sa predávajú knihy.

Je „potom bola preč“ dobre počúvať? Tu je moja recenzia!

Viac recenzií, odkazov a návrhov nájdete v RunEatrepeat.com

Viac videí

0 sekúnd po 4 minútach, 20 sekúnd

Nahor
Zhrnutie podcastu od 6. augusta
07:26

Živý
00:00
08:21
04:20

Pokiaľ nie ste Kara Goucher alebo Ryan Hall, pravdepodobne by ste si na základe vás mali stanoviť svoje závodné ciele. 5K, 10 kB, polovičné maratóny, maratóny … Čo môžete urobiť na týchto vzdialenostiach, je založené na vašom tele, cieľoch, úsilí, prioritách, čase atď.

Nezáleží na tom, že váš najlepší priateľ môže spustiť 4 -hodinový maratón – mali by ste vám urobiť.

Dobre. Teraz, keď sme sa usadili – môžete si stanoviť cieľ pretekov.

Váš cieľ by mal brať do úvahy vaše telo, tréning, predchádzajúce preteky.

Runner’s World má túto kalkulačku prediktorov pretekov prediktorov.

McMillan Race Pace Kalkulačka

Ha! Vložil som svoj PR a kalkulačka povedala, že je nereálna. Ďakujeme, že ste úprimní!

Choďte to, monikán, choďte to.

Môžete použiť nástroj, ako je uvedený vyššie, aby ste vám poskytli predstavu o svojich cieľoch alebo potenciáli, ale počítač nevie, že vás poznáte. Pri stanovovaní cieľov majte na pamäti.

Teraz. Máte svoj cieľ! To je úžasné.

Najprv sa zameriame Nemusíte hrať „Dodge Runner“ za prvé 3 míle …

Ak nie ste pripravení zasiahnuť čas „konečného cieľa“, je dobré stanoviť „cieľ pretekov“. Toto je cieľ, ktorý je založený na konkrétnej rase. Je to cieľ, s ktorým budete spokojní, kým nedôjde čas „konečný cieľ“.

Pretože v nasledujúcich dvoch mesiacoch prevádzkujem toľko pretekov, viem, že namiesto veľkých cieľov musím stanoviť ciele v deň závodu. Viem to, pretože poznám seba a uvedomujem si:

Najlepšie sa mi darí na pretekoch, kde som sa cítil „nedostatočne vyškolený“ (pravdepodobne to znamená, že som nebol príliš unavený).

Potrebujem veľa času na vymáhanie, aby som sa odrazil.

Cestovanie zo mňa veľa vyberie a zmena času bude na mojom tele tvrdá.

Z psychologického hľadiska bude stanovenie nerealistického cieľa ublížiť mojej sebaúcte a bude ťažké pokračovať v ďalšom závode s týmto myslením.

Neviem, ako sa budem cítiť v deň pretekov až do míle 7 akýchkoľvek závodu. Vážne. V mojom polovičnom maratónskom PR pretekoch som sa po každej míle stále kontroloval. Myslel som, že idem príliš rýchlo, tak som spomalil Smidge. Potom, v míle 8, som sa stále cítil skvele, tak som povedal: „Dobre, Chica, myslíš si, že to máš dnes? Zaveste peklo! “ A ja som pokračoval.

(Zdroj)

Musím byť flexibilný so svojimi rasovými cieľmi. Musím sa naďalej kontrolovať so sebou, keď preteky pokračujú a vylepšujú ju na základe toho, ako sa cítim. Nikdy neviem, ktorý Monican sa ukáže na preteky, kým nebudem tam.

Takže je pre mňa dobrý nápad stanoviť ciele „Race Day“, ktoré sa pre každú rasu líšia. Začínam o tom premýšľať a budem stanovovať ciele na základe týchto faktorov …

Stanovenie cieľov pretekov – Majte na pamäti:

Kurz – je to kopcovité, ploché, veľa zákrut, plné zombie…

Počasie – perfektné závodné počasie je 55 stupňov. Pridajte alebo odčítajte 20 stupňov a nechajte pre vaše telo o 10% ťažšie.

Vaše školenie – Ako prešlo toto školenie? Ukazujete sa až do závodu 110%?

Iné – čo sa ešte deje s vami / závodom, ktorý by sa mohol zohľadniť vášmu cieľu?

Moje prichádzajúce preteky sú o mne, že som zažil nový závod a nové miesta. Nebol som trénovať konkrétne na to, aby som rockoval určitú z nich. Väčšinou som nadšený, že sa môžem podeliť o svoje myšlienky o týchto veľmi populárnych pretekoch s vami. Chcem zachytiť veľa obrázkov / videa aj na niekoľkých z nich – takže to pamätám na svoju dobu. Neplánujem vyhrať nič z toho, tak čo je zhon?

Predtým, ako sa dostanete do svojej rasy, nezabudnite vymyslieť svoje ciele. Ak si nie ste istí, stanovte cieľ „A“, cieľ „B“ a cieľ „C“. Týmto spôsobom dokončíte pocit dobre v oboch smeroch!

Príklad: Marisol tento víkend prevádzkuje maratón. Tu sú jej ciele:

A. PR s maratónom 3:59:59.

B. Zamerajte sa na dobrú formu a dokončite posledné 4 míle. Prejdite si koniec a cítiť sa dobre.

C. Neprijajte na mojich topánkach na míle 24.

Vidieť? Všetky úctyhodné ciele. A tie, s ktorými sa môžem vzťahovať …

Otázka: Aké sú vaše ciele na tento víkend?

Beh alebo nie – stanovte cieľ!

Pošlite mi zošit

Zachrániť

Zdieľanie je CAprsteň!

zdieľam

Tweet

Pin

zdieľam

Pošta

zdieľam

Leave A Comment

Recommended Posts

Aromasin sa vyhýba rakovine prsníka

aromasin sa vyhýba rakovine prsníka Anthony Roberts Pred niekoľkými rokmi bol Aromasin (Exemestane) v steroidnom svete trochu stratená vec. Stál sám, keď na masovom trhu ponúkol jediný inhibítor steroidnej aromatázy, avšak do roku 2005 sa nikdy skutočne nezachytil davom kulturistiky. Väčšina výskumných […]

lygdk

Partner Jenner & Block ponúka informácie o povolaní športových prokurátorov, ako aj o problémoch dňa

(dodržiavanie článku sa objavil počas leta v športových sporoch. Výstraha ponúka predplatiteľom najrozsiahlejšie vyhľadávateľný archív športového športu v odbore Zhrnutie situácie špecifickej pre dané zákony, ako aj bylined články.) Partner Jenner & Block Michael J. Nelson zastupoval športových klientov na profesionálnom, kolegiálnom […]

lygdk